شهرام پروین

شهرام پروین

 دسترسی ساده به تمامی پرسش ها و پاسخ های شفاف به آنان

درباره ی تکنولوژی جذاب جذب سامانه بارشی با مهندس شهرام پروین

درود و سلام

پیرو درخواست، پرسش و کنجکاوی های محبت آمیز و بی اندازه ی شما هموطنان عزیز، به همراه
تیم باران برای همه بر آن شدیم تا دفترچه ی پرسش و پاسخی را شامل تمامی پرسشهایی که از جانب شما در گروه ها و فضاهای مختلف غیرمجازی و مجازی مطرح شده اند و همچنین پرسشهای احتمالی که در اندیشه ی دیگر هموطنانمان هست، فراهم آوریم.
گفتنی ست که این پرسش و پاسخ ها در سامانه ایمیلی ما قرار گرفته میشوند و برای شما علاقه مندان فارسی زبان کشور عزیزمان ایران ارسال خواهد شد.
امید است که به یاری خداوند، این کار، سودمند و برانگیزاننده ی شما عزیزان برای همراهی های هر چه بیشتر در آگاهی بخشی به دیگران باشد تا شما هم در این نبرد و آوردگاه پیچیده ی محیط زیستی امروز کشورمان نقشی ایفا کنید.
این دفترچه همواره بروز و پرسش های نوی شما عزیزان در‌ آن گنجانده خواهد شد.

زین پس به دلیل جلوگیری از تکرار مکررات در هیچ یک از گروه های تلگرامی,  واتس اپ, فیس بوک, یوتیوب, اینستاگرام, لینکدین و غیره به سوال ها پاسخ  داده نخواهد شد. لذا خواهشمندم در هرکجا پرسش بی‌ پاسخی یافتید, سوال کننده را به آدرس زیر  هدایت فرمایید.

http://www.rain4all.com/faq

ثبت نام در این سامانه ایمیلی برای همگان رایگان بوده و حتی نیازی به نام و نام خانوادگی و یا آدرس شما ندارد. تنها آدرس ایمیل شما جهت این ثبت نام کافیست.  به دلیل اشتباهات تایپی و یا مشکلات غیر پیش بینی شده شماره موبایل شما نیز گرفته خواهد شد تا در صورت لازم از طریق موبایل تماس گرفته شود. اطلاعات در رابطه با آدرس ایمیل و یا شماره تلفن  موبایل شما کاملا محفوظ خواهد ماند.

خروج از این سامانه ایمیلی در هر زمان با تنها یک کلیک  امکان پذیر می باشد. لینک خروج از این سامانه ایمیلی در  پایین کلیه ایمیل های ما قرار گرفته می‌شود.

تیم باران برای همه

شهرام پروین

سامانه پاسخگوی به سوالات مردمی

لطفا آدرس ایمیل خود را در این جا درج کنید، تا جواب سوالات شما از طریق ایمیل ارسال شود.

آدرس ایمیل

آدرس ایمیل شما به هیچ وجه مورد سوء استفاده قرار نخواهد گرفت

fade-leftfade-rightدسترسی ساده و رایگان به کلیه  پرسش ها و پاسخ‌ها